З 6 до 14 липня 2013 року команда школярів України братиме участь у XXV Міжнародній учнівській олімпіаді з інформатики, яка проходитиме у м. Брісбен (Австралійський Союз).

У змаганнях беруть  участь школярі більше ніж з 80 країн світу. Пріоритетне завдання цієї олімпіади – стимулювання інтересу до інформатики та інформаційних технологій. Україна бере успішно участь у цих змаганнях з 1992 року.

Цьогоріч на Міжнародній олімпіаді нашу державу представлятимуть четверо юних інформатиків, переможці Всеукраїнської олімпіади: Рубаненко Роман та Фурко Роман (учні 11 класу Полтавського обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей із сільської місцевості при Кременчуцькому педагогічному училищі ім. А.С.Макаренка) Федоряка Дмитро (учень 11 класу Комунального закладу освіти «Дніпропетровський ліцей інформаційних технологій» при Дніпропетровському національному університеті), а також Шевченко Ілля (учень 9 класу  Харківського фізико-математичного ліцею № 27 Харківської міської ради Харківської області).

Команду українських школярів супроводжують: керівник команди, академік Національної академії педагогічних наук України Гуржій Андрій Миколайович та науковий керівник команди і перший український призер, асистент Київського національного університету імені Тараса Шевченка Бондаренко Віталій Вікторович.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу