9 липня об 11:00 у Київському Будинку вчителя Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами проведе громадську презентацію та обговорення підсумків першого етапу реалізації Національного проекту «Відкритий світ», який вже реалізується у 54 школах в усіх областях України.

Продовжуючи традицію відкритості та публічності, представники Держінвестпроекту, за участі представників компаній – виробників обладнання та інтеграторів, повідомлять про стан реалізації Національного проекту «Відкритий світ», дадуть відповіді на усі питання зацікавленої аудиторії щодо технологій, бюджету та обладнання, яке вже надійшло до шкіл України, а також – щодо подальших планів Нацпроекту.

Окрім того, під час заходу буде презентовано поточний звіт та методологію п’ятої за величиною у світі міжнародної консалтингової компанії BDO, яка провела оцінку першого етапу реалізації проекту та проаналізувала його організаційні, фінансові та технологічні аспекти.

Участь у заході візьмуть: голова Держінвестпроекту Владислав Каськів, керівник Нацпроекту «Відкритий світ» Руслан Свірський та представники компаній-партнерів проекту.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу