Представники України увійшли до складу Індустріальної консультативної ради Фонду «Сколково» (Росія). Таке рішення прийнято на підставі пропозицій Держінформнауки.

Про це повідомив голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимир Семиноженко.

За його інформацією, Україна запропонувала до складу Індустріальної ради: віце-президента з розвитку бізнесу компанії “KM Core” Богдана Купича, заступника голови Ради Федерації роботодавців України, президента Конфедерації роботодавців України, кандидата економічних наук Олега Шевчука та голову ради директорів корпорації «Індустріальний Союз Донбасу» Сергія Таруту.

Раніше повідомлялося, що до складу Консультативної наукової ради Фонду «Сколково» від України увійшли три українських учених: академік НАН України, віце-президент НАН України Антон Наумовець; академік, член президії НАН України, ректор Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» Михайло Згуровський; академік НАН України, Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимир Семиноженко.

Нагадаємо, що домовленість про входження українських вчених у Консультативний науковий і Індустріальної поради Фонду «Сколково» була досягнута під час зустрічі Прем’єр-міністра України Миколи Азарова з делегацією Фонду “Сколково” наприкінці травня поточного року. Керівник Уряду доручив голові Держінформнауки Володимиру Семиноженку підготувати відповідні пропозиції.

Інноваційний центр «Сколково» був заснований в Російській Федерації в 2010 році з метою розвитку досліджень, розробок і комерціалізації їх результатів. Проект створення Інноваційного центру реалізується Фондом «Сколково» (повна назва – Фонд розвитку Центру розробки та комерціалізації нових технологій).

Місія Фонду «Сколково» – створення Екосистеми, формування сприятливих умов для інноваційного процесу: вчені, конструктори, інженери та бізнесмени спільно з учасниками освітніх проектів  працюватимуть над створенням конкурентоспроможних наукомістких розробок світового рівня в п’яти напрямках: енергоефективність та енергозбереження, ядерні технології, космічні технології та телекомунікації, біомедичні технології, стратегічні комп’ютерні технології і програмне забезпечення.

 Департамент інформації та комунікацій із громадськістю секретаріату КМУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу