Учений створив найдратівливішу гру в світі - QWOPПрофесор біоетики з Оксфордського Університету Беннет Фодді створив відеогру для вивчення і тренування роботи головного мозку. Однак, гравці вже визнали її самою дратівною на світі.

Відеогра QWOP пропонує геймеру керувати м’язами олімпійського спринтера, який повинен пробігти стометрівку. При цьому кінцівки спортсмена настільки несинхронізовані, що досягти успіху в грі практично нереально. Наприклад, на те, щоб у гравця вийшло пробігти метрів десять чи двадцять, потрібно приблизно кілька годин наполегливих тренувань за умови збереження холоднокровності і спокою. За словами гравців, це практично неможливо.

Сам професор Фодді поки не поспішає повідомляти, які ж саме результати він хоче отримати і чи можна пройти цю гру взагалі. Не виключено, що кінцева мета експерименту зовсім не така, як її озвучив хитрий учений.

Тим часом тисячі гравців зі всього світу шаленіють від злості, проклинаючи гру та її творця. QWOP вже надійшла у продаж для платформ iOS і Android.

За матеріалами imena.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *