Директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації Михайло Бауер відвідав Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей з сільської місцевості та гуртожиток Чернівецького професійно-технічного училища № 8 з метою перевірки стану готовності до проведення етапу турніру «Чотири регіони для Європи». 

Михайло Бауер ознайомився з ходом підготовки закладів до XII етапу юнацького турніру та молодіжного танцювального проекту «Чотири регіони для Європи», що пройде на території області з 19 по 24 серпня 2013 року. 

За словами Михайла Бауера даний турнір є надзвичайно відповідальним для регіону. Також він зазначив, що Спільна заява «Чотири регіони для Європи» була підписана 3 червня 2000 року між округом Швабія (Федеративна Республіка Німеччина), Департаментом Майєнн (Французька Республіка), Сучавським повітом (Румунія) та Чернівецькою областю (Україна). 

Відвідавши заклади, в яких будуть проживати та харчуватися учасники турніру, директор Департаменту назвав стан підготовки задовільним і дав доручення керівникам закладів терміново покращити та прискорити хід виконання ремонтно-будівельних робіт.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу