Понад 40 % шкіл Донеччини готові до нового навчального року. Такі дані наводить департамент освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації. За його інформацією, в області триває активна підготовка навчальних закладів до прийому дітей 1 вересня. 

Наразі представники відомства разом із Державною санітарно-епідеміологічною службою України перевіряють готовність закладів освіти регіону до початку нового 2013-2014 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період. 

Так, за попередньою інформацією, станом на перше липня капітально відремонтовано 25 шкіл із 89 запланованих. Поточні ремонти виконані майже в 500 школах із запланованих 1096.

«Практично в усіх загальноосвітніх навчальних закладах створено умови для безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями», ? зазначив заступник директора департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Микола Артьомов. 

Із 434 власних котелень загальноосвітніх навчальних закладів відремонтовано 174. Майже в сорока школах проведено ремонти опалювальних систем із 90 запланованих. 

Ремонти покрівель, спортивних залів та харчоблоків усіх загальноосвітніх навчальних закладів виконано на 50%.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу