Міністр освіти і науки Дмитро Табачник звернувся до керівників вищих навчальних закладів I – IV рівнів акредитації всіх форм власності і підпорядкування щодо внесення даних до Єдиної державної електронної бази з питань освіти (лист МОН № 1/9-474 від 05.07.2013). 

Зокрема, в листі зазначається, що за даними державного підприємства «Інфоресурс» окремі приймальні комісії вищих навчальних закладів допускають безпідставну затримку розгляду та опрацювання заяв, поданих вступниками в електронній формі. 

Водночас на консультативний телефон міністерства надходять скарги від вступників щодо отривалого опрацювання заяв приймальними комісіями ВНЗ, що подані в електронній формі, понад 24 години. 

Міністерство звертає увагу на неприпустимість порушення приймальними комісіями вимог пункту 3.3 Порядку подання та розгляду заяв в електронній формі на участь у конкурсному відборі до вищих навчальних закладів, затвердженого наказом МОНмолодьспорту від 5.10.2012 № 1244, зареєстрованим у Міністерстві юстиції 13 листопада 2012 за №1902/22215, що викликає недовіру у вступників до ЄДЕБО. 

«Вимагаю негайно ліквідувати, починаючи з 5-го липня 2013 року, недоліки приймальних комісій вищих навчальних закладів у роботі з ЄДЕБО та забезпечити безперебійне оброблення заяв вступників у приймальних комісіях, що подаються в електронному вигляді», – наголосив у листі Дмитро Табачник.

 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу