Восьмого липня 2013 року в Одесі розпочала роботу Міжнародна літня школа з інтелектуальної власності, організована Державною службою інтелектуальної власності України спільно з Академією Всесвітньої організації інтелектуальної власності в межах програми професійного розвитку спеціалістів сфери інтелектуальної власності (ІВ).

Уже п’ятий рік поспіль у липні Міжнародна літня школа з інтелектуальної власності збирає в Україні студентів і викладачів з різних країн для інформаційно насиченого та продуктивного навчання. Заняття Літньої школи традиційно проводяться на базі Національного університету «Одеська юридична академія».

Урочисте відкриття Літньої школи розпочалося з вітань представників Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ), Державної служби інтелектуальної власності України (Державна служба), Національного університету «Одеська юридична академія» (НУОЮА).

Від імені Державної служби студентів привітав перший заступник Голови Олексій Янов. Він також зробив розгорнуту презентацію діяльності державної системи правової охорони інтелектуальної власності, окресливши основні напрями її роботи та майбутні плани на шляху розвитку. Учасники заходу ознайомилися зі структурою системи, особливостями українського законодавства, дізналися про нововведення в практиці захисту прав ІВ тощо. Особливу увагу аудиторії перший заступник голови Державної служби зосередив на аспектах міжнародного співробітництва у сфері ІВ, зазначивши з-поміж іншого, що цього року запланована реалізація спільного проекту між Державною службою та патентними службами Данії й Іспанії.

У свою чергу, радник Академії ВОІВ Рауф Бдуі подякував за запрошення українській стороні, з приємністю відзначивши значну кількість студентів та їхнє прагнення вчитися, незважаючи на літню пору. Він повідомив, що наразі ВОІВ проводить 10 Літніх шкіл на рік. В Україні працює одна з найуспішніших, тому ВОІВ має намір поглибити співпрацю з Державною службою в напрямі організації навчання. “Протягом двох тижнів ви спілкуватиметеся з людьми, які мають великий досвід і глибокі знання у сфері ІВ. Тож використайте шанс інформаційно збагатитися на повну”, – закликав студентів представник Академії ВОІВ.

Прес-служба Державної служби інтелектуальної власності

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу