Захід пройшов під девізом «Майбутнє: від мрії – до реального плану дій». За словами начальника управління молоді та спорту обласної державної адміністрації Олександра Стрельченка, «Студентська республіка» покликана виховувати в молоді лідерські якості, командний дух.

«Це той багаж, який дозволяє молодій людині гармонійно розвиватися та інтелектуально зростати», – підкреслив керівник управління.

Гра розпочалася з тренінгів для учасників із розвитку студентського самоврядування. Впродовж трьох днів відбувалися субфестивалі: «Перша леді», «Містер Студреспубліки», «Квест», «Студентська Мафія», «Пошук скарбів», «Спортивні ігри», «Фестиваль аматорського відео» та інші.

На обласному рівні результатом програми стали вибори Студентського мера та депутатів Студентського магістрату. Студентським мером Студреспубліки 2013 року обрали студентку Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Анастасію Саєнко.

Переможці обласного етапу їдуть на фінальну частину в Крим. Підсумком всеукраїнської гри будуть вибори Студентського президента та депутатів Студентського парламенту України.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу