У Києві розпочався конкурс на кращий арт-об'єкт, присвячений Михайлу Булгакову - vf17У Києві відбудеться конкурс на кращий арт-об’єкт, присвячений Михайлу Булгакову. Арт-об’єкт установлять на Воздвиженці, де народився письменник. Про це сьогодні на прес-конференції в УНІАН повідомила директор Музею Булгакова Людмила Губіанурі.

Вона відзначила, що конкурс, який називатиметься «Булгаковський світ», пройде у співпраці з адміністрацією мікрорайону «Воздвиженка» і міською владою Києва. Організатори конкурсу вважають, що він має відбуватися як чесна і прозора боротьба ідей, переможець якої отримає право реалізувати свій проект і створити тематичний арт-проект на території історичної місцевості – Воздвиженки, де народився письменник.

У конкурсі можуть узяти участь професійні художники, дизайнери, скульптори і архітектори. Серед вимог до учасників конкурсу: творчий підхід, самобутність об’єкту, а також зв’язок із простором. Конкурс відбудеться у два етапи. На першому етапі, з 5 липня по 5 жовтня, відбиратимуть ескізні проекти.

«Десять найкращих проектів першого етапу буде названо 5 жовтня. Потім їхні автори виготовлять моделі арт-об’єктів. І вже за результатами другого етапу буде обрано переможця. Саме ця людина отримає право втілити свою ідею в життя», – сказала директор ЖК «Воздвиженка» Світлана Богачова.

До конкурсної комісії увійдуть представники Музею Булгакова, партнери проекту, представники міської влади, дизайнери, краєзнавці.

За матеріалами kiev.unian.net

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *