Державні телерадіокомпанії висвітлюватимуть Чемпіонат світу з легкої атлетики серед юніорів, який цього року відбудеться з 10 по 14 липня у Донецьку.

Так, в ефірі Першого національного та Донецької ОДТРК щодня проходитиме трансляція найкращих змагань турніру, виступів українських та іноземних спортсменів тощо.

Окрім того, мовники покажуть, як зустрічають донеччани свято спорту та дадуть змогу глядачам дізнатися з перших вуст про те, як оцінюють рівень проведення світового форуму його гості та учасники.

За перебігом подій змагання можна спостерігати і на сайті Донецької ОДТРК за адресою www.k61.dn.ua , де проходитиме онлайн-трансляція, розміщуватимуться повтори найцікавіших моментів змагання.

Нагадаємо, Чемпіонат світу з легкої атлетики серед юніорів цього року проводитиметься вже увосьме. Організатор турніру – Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій (International Association of Athletics Federations – IAAF).

Чемпіонат може стати рекордним за кількістю учасників – участь у ньому візьмуть близько 1530 учасників, які представлятимуть 165 національних федераций – членів Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій.

Впродовж 5 днів легкоатлети з усього світу змагатимуться у бігу на різні дистанції, метанні диска, списа та молота, штовханні ядра, стрибках у довжину та висоту, бігу з бар’єрами та перешкодами, семиборстві, стрибках із жердиною, змішаній естафеті.

 Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу