Про те, як впливають технології на освіту, говорили під час дискусії, що її організувала компанія Іntel. Представники компанії, освітяни та фахівці розглянули роль інформаційних технологій у житті людини. Окрема увага – молоді, а саме – як школярам застосовувати інновації у навчанні.

Аби учні мали доступ до сучасних освітніх ресурсів, діє спільна ініціатива Міністерства освіти і науки України та компанії Іntel «1 учень – 1 комп’ютер». Згідно неї українські навчальні заклади безоплатно отримали понад 2000 нетбуків. Також діють дві інші програми «Навчання для майбутнього» та «Шлях до успіху». Вони допомагають вчителям та їх наступникам опанувати інформаційні технології і ефективно їх застосовувати.

Проекти передбачають – тренінги, майстер-класи, форуми, семінари, конкурси тощо. Найбільш ефективно проекти реалізовано у Полтавській, Дніпропетровській, Херсонській, Запорізькій та Луганській областях. Майже 97% учасників програми вподобали інновацію та рекомендують своїм колегам взяти участь у тренінгах.

Міністерство освіти і науки спільно з компанією Іntel продовжать співпрацю. Діючі програми розвиватимуть, адаптуватимуть під українську освітню систему.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *