11 липня Держінвестпроект проведе громадську презентацію та обговорення підсумків першого етапу реалізації Національного проекту «Відкритий світ», який вже реалізується у 54 школах в усіх областях України.

Продовжуючи традицію відкритості та публічності, представники Держінвестпроекту, за участю представників компаній – виробників обладнання та інтеграторів, повідомлять про стан реалізації Національного проекту «Відкритий світ», дадуть відповіді на усі питання зацікавленої аудиторії щодо технологій, бюджету та обладнання, яке вже надійшло в школи України, а також – подальших планів Нацпроекту.

Окрім того, під час заходу буде презентовано поточний звіт та методологію п’ятої за величиною у світі міжнародної консалтингової компанії BDO, яка проводить оцінку першого етапу реалізації проекту та проаналізує його організаційні, фінансові та технологічні аспекти.

Участь у заході візьмуть: голова Держінвестпроекту Владислав Каськів,  керівник Нацпроекту «Відкритий світ» Руслан Свірський. А також представники компаній-партнерів проекту: партнер з розвитку Міжнародної консалтингової компанії BDO Ігор Константінов, директор освітніх програм Intel в Україні, регіональний менеджер з корпоративних питань Intel в СНД Тетяна Нанаєва, керівник по роботі з закладами освіти та науки Корпорації Microsoft Олександра Сизова, ТОВ «Енглер», ПАТ «Сітронікс інформаційні технології України», ТОВ «БМС ТЕХНО», Підприємство «Сервіс УСІ».

Захід відбудеться о 13:30 у Київському міському будинку вчителя (Київ, вул. Володимирська, 57).

Реєстрація ЗМІ: о 13:00.

Акредитація ЗМІ до 12:00 11 липня: SMS: 067 234 88 93; E-MAIL: press@ukrproject.gov.ua

Прес-служба Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу