Як подолати європейську боргову кризу, знають студенти ЗНУ - njДесять червневих днів у Болгарії на II Міжнародному конгресі молодих науковців викладачі та студенти економічного факультету Запорізького національного університету вивчали «Світові фінансові ринки в період європейської боргової кризи».

Міжнародний конгрес відвідали представники з різних країн Європи: Німеччини, Польщі, Болгарії, Сербії, Угорщини, Словаччини, Чехії та України. До складу Наукової Ради конгресу від України увійшла декан економічного факультету ЗНУ д.е.н., професор, заслужений діяч науки і техніки України Алла Череп. Учасниками конгресу також стали: викладач економічного факультету Денис Голубєв, аспіранти ЗНУ Сергій Корінний, переможець міжнародного проекту «Електра» Дамір Куліш, студент-переможець обласного конкурсу для обдарованої молоді Олексій Міняйло та інші.

Доктор економічних наук, професор Алла Череп на конгресі виступила з доповіддю «Принципи і завдання забезпечення економічної безпеки сільськогосподарських підприємств України», у якій визначила складові економічної безпеки на рівні держави, регіону та підприємства та виявила проблеми забезпечення економічної безпеки сільськогосподарських підприємств.

Аспірант другого року навчання Сергій Корінний виступив із презентацією свого дослідження на тему «Some peculiarities of energy consumption management at industrial enterprises» («Деякі аспекти управління енерговитратами на промислових підприємствах»).

Під час роботи конгресу велику зацікавленість викликала презентація аспіранта ЗНУ Даміра Куліша «Бюджетування на підприємствах АПК».

Студент економічного факультету Олексій Міняйло виступав із доповіддю на тему «Проблеми впровадження «зелених тарифів» на альтернативну енергію в Україні».

«Науковi висновки представникiв ЗНУ були гідно оцiненi мiжнародною аудиторією», – зазначив викладач НФ ЗНУ Денис Голубєв.

Велику зацікавленість викликали лекції досвідчених професорів із різних країн Європи (Німеччина, Сербія, Угорщина, Польща, Словаччина, Україна, Болгарія, Чехія). Вони залюбки ділилися своїми знаннями та досвідом, відповідаючи на всі запитання учасників. Необхідно також відзначити те, що на Конгресі пропагувалася ідея рівності. Так, молоді науковці ставали на один щабель з шановними професорами, що демонструвало суто європейський підхід до науки.

«Мені було дуже приємно, що всі представники ЗНУ доповідали англійською мовою. Це є свідченням інтернаціоналізації науки й освіти в Україні. Робота на Конгресі була напруженою, але дуже плідною та цікавою», – каже декан економічного факультету ЗНУ Алла Череп.

Усі учасники конгресу отримали сертифікати учасників. Доповiдi будуть надруковані в збірниках наукових праць міжнародної конференції.

З а матеріалами прес-центру ЗНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *