Міністерство культури України затвердило умови та програму Третього міжнародного конкурсу диригентів імені Стефана Турчака, який відбудеться 20 лютого – 01 березня 2014 року в Києві.

У конкурсі можуть брати участь оперно-симфонічні диригенти будь-якої національності, які мають спеціальну музичну освіту, та студенти вищих музичних навчальних закладів. Вік учасників – до 35-ти років.

До участі у конкурсі не допускаються лауреати І (першої) премії попередніх конкурсів.

Відкриття конкурсу, другий та третій тури відбудуться у Колонному залі імені М. В. Лисенка Національної філармонії України.

Перший тур відбудеться у Великому залі Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського.

Концерт лауреатів конкурсу – в Національному академічному театрі опери та балету України імені Т. Г. Шевченка.

Конкурсні змагання забезпечує Національний заслужений академічний симфонічний оркестр України.

Заявки на участь у конкурсі приймають до 20 грудня 2013 року включно з позначкою «Міжнародний конкурс диригентів імені Стефана Турчака» письмово на адресу: Державний методичний центр навчальних закладів культури і мистецтв України; 01001, Україна, м. Київ-1, вул. Архітектора Городецького, 1-3/11; та в електронному вигляді: mk@dmc-art-ukraine.org.ua.

Детально про програму та форму подання заявки можна дізнатися на сайті Міністерства культури України http://mincult.kmu.gov.ua у розділі «Анонси заходів».

Прес-служба Міністерства культури

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу