16 липня 2013 року у Київському національному університеті будівництва і ахітектури буде проведено презентацію нового міжнародного освітнього проекту та прес-конференцію за участі ректорів вищих навчальних закладів – членів Міжнародної Асоціації Будівельних вищих навчальних закладів країн СНД. Прес-конференція присвячена укладенню угоди про співробітництво між Київським національним університетом будівництва і архітектури та Федеральним автономним освітнім закладом додаткової професійної освіти «Державною академією підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів для будівництва та житлово-комунального комплексу» (Російська Федерація).

У заході візьмуть участь: заступник міністра освіти і науки України Олексій Дніпров, ректор Київського національного університету будівництва і архітектури Петро Куліков, ректор Державної академії підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів для будівництва та ЖКК Олександр Волков, ректор Білоруського національного технічного університету Борис Хрустальов, представник Посольства Російської Федерації в Україні, радник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолій Беркута. 

У межах співпраці КНУБА ? провідного вищого навчального закладу архітектурно-будівельного спрямування в Україні ? та Державної академії підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів Міністерства регіонального розвитку РФ вітчизняні фахівці будівельної галузі матимуть можливість на території України пройти підвищення кваліфікації та атестацію за програмами, затребуваними в російському будівельному комплексі. Наразі це є обов’язковою умовою для отримання допуску до проведення робіт на території Російської Федерації у сфері будівництва, реконструкції, капітального ремонту, підготовки проектної документації та в області інженерних вишукувань (згідно з Містобудівним кодексом Російської Федерації). Державна академія є головною організацією Держбудівництва Росії, яка проводить підвищення кваліфікації та перепідготовку працівників будівельної галузі та ЖКК. 

Підвищення кваліфікації українських фахівців відбуватиметься на базі Інституту післядипломної освіти КНУБА з використанням сучасних дистанційних форм навчання.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *