Нещодавно пройшов конкурс Bell Student Competition?2013, що був організований екзаменаційним департаментом Кембриджського університету, Cambridge English Language Assessment. Переможницею конкурсу стала Ані Григорян – учениця Скандинавської гімназії міста Києва. 

Завданням міжнародного конкурсу, створеного для підлітків 12-17 років, було написання есе, в якому учні пропонують свої ідеї використання телебачення у підготовці до іспитів з англійської мови Cambridge English. 

Учениця київської гімназії Ані Григорян, яка нещодавно складала екзамен Сambridge English: Key, розказує, що перегляд телевізійних програм англійською допоміг покращити вимову та краще зрозуміти ідіоми. Вона пояснює, що уважне прослуховування та відтворення монологів із фільмів англійською також стали у нагоді протягом усної частини екзамену. 

Ані виграла двотижневий курс вивчення англійської від міжнародної школи англійської мови Bell, що у Великобританії. Тоні Андерсон, керівник департаменту маркетингу школи, коментує: «Ми з нетерпінням чекаємо на знайомство з Ані у нашій школі. Вона не лише отримає можливість познайомитися зі студентами з усього світу та вдосконалити англійську, а й розвинути впевненість у своїх силах».

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу