Секрет сталевих м`язів відкрито - 793439Медики кажуть, що вперше за 50 років уточнили особливості роботи великих груп м’язів в організмі людини. Вченим вдалося точніше зрозуміти, що саме робить м’язи жорсткими і дозволяє за їх допомоги виконувати певні силові маніпуляції.

Як стверджують дослідники з Університету Вашингтона, біцепси отримують жорсткість і здатність до силових маніпуляцій через особливе вирівнювання клітин м’язів, а не через розвинені довгі волокна, як вважалося раніше. А от розслаблення м’язів після роботи відбувається через розформування розташування клітин віялом, що знову робить м’яз м’яким. Також фахівці кажуть, що біцепси і багато інших м’язів теоретично можуть працювати не тільки вгору-вниз, а і по боках, хоча анатомія органів цього не передбачає.

Дані висновки значною мірою допомагають зрозуміти, як саме можна боротися з тими чи іншими м’язовими захворюваннями і краще розуміти аспекти формування м’язів у тілі людини в цілому.

Автор дослідження, професор Томас Деніель, каже, що їх висновки можна застосовувати не тільки до якихось певних груп, а й майже до всіх м’язів у організмі, включаючи серцевий.

“Науці непогано відома будова м’язів, але ми досі майже нічого не знали, що робить м’язи сильними, як саме вони виконують свої основні завдання, що саме є нормою, а що – відхиленням у їх розвитку”, – говорить він.

Усі люди мають різну сприйнятливість клітин м’язів до вирівнювання, а тому у кожної окремої людини різні силові показники. Критично важливу роль у формуванні тонусу м’язів грають міозин і актин, які тонізують і розслаблюють м’язи.

За матеріалами  CuberSecurity

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *