КНУ ім.Тараса Шевченка відсвяткує день народження підвищенням зарплат - KNU prezydent2Київський національний університет ім.Т. Шевченка масштабно відсвяткує 180-річний ювілей, у 2014-му. «Враховуючи важливу роль КНУ як головного навчально-наукового центру держави у підготовці науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації, формуванні національної еліти та розвитку духовності нації президент України Віктор Янукович постановив – відзначити 180-річчя на державному рівні і з розмахом. Зокрема провести у 2014-му в місті Києві всеукраїнське зібрання наукової та творчої інтелігенції.

Організаційний комітет з підготовки та відзначення 180-річчя університету має створити Кабінет міністрів України.

До свята університету нададуть право затверджувати індивідуальні умови прийому для відбору талановитої молоді, а також установлювати плани прийому за напрямами підготовки та спеціальностями у межах державного замовлення і ліцензованого обсягу підготовки фахівців.

До ювілею КНУ – приємний подарунок обіцяють педагогічному персоналу – збільшення зарплат на 30%. Президент також наголошує на необхідності профінансувати щорічне стажування 200 науково-педагогічних і наукових працівників та однієї тисячі студентів і аспірантів Університету у провідних закордонних навчально-наукових центрах. Окрім того, будуть профінансовані наукові дослідження в обсязі не менше 25 відсотків загального обсягу бюджетного фінансування університету. Для цього внесуть зміни до державного бюджету України.

Продовження читайте у розділі “Вища школа”.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *