Зменшення кількості адміністративного персоналу Державної служби зайнятості та збільшення кількості працівників, які здійснюють прийом та безпосередньо надають соціальні послуги населенню, підвищить якість їхньої роботи. Про це заявила міністр соціальної політики України Наталія Королевська, коментуючи прийняття відповідної постанови Уряду.

Уряд ухвалив постанову, якою передбачається створення 573 територіальних органів Державної служби зайнятості: 27 головних управлінь Державної служби зайнятості України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі; 546 управлінь Служби в районах, містах, районах у містах, міськрайонні, міжміські та міжрайонні.

«Зменшення кількості утворюваних територіальних органів із 636 чинних центрів зайнятості до 573 досягнуто шляхом об’єднання або приєднання двох або більше центрів зайнятості. Це дозволить за рахунок зменшення адміністративного персоналу збільшити кількість працівників, які здійснюють прийом та надають соціальні послуги населенню», – зазначила Наталія Королевська.

За словами міністра, це підвищить якість роботи служби зайнятості.

Нагадаємо, нову систему роботи Державної служби зайнятості було схвалено громадськістю на Народній колегії. «У служби зайнятості є три базові завдання: скоротити термін перебування людини на обліку до 120 днів, забезпечити людині можливість перекваліфікації або відкриття власної справи, а також стимулювати малий і середній бізнес для створення нових робочих місць», – зазначила Наталія Королевська під час виступу на Народній колегії.

Довідка

Державну службу зайнятості створено згідно Указу Президента України «Про Державну службу зайнятості України» від 16 січня 2013 року. Державна служба зайнятості створюється на базі Державного центру зайнятості.

Прес-служба Міністерства соціальної політики

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *