Відпочиватимуть учні до 1 квітня 2012 року, повідомляє прес-служба КМДА.

За інформацією Головного управління освіти та науки КМДА, під час канікул традиційно всі загальноосвітні та позашкільні навчальні заклади міста працюватимуть у режимі канікулярного часу. Бажаючі зможуть відвідувати гуртки, спортивні секції, клуби за інтересами та інші творчі об’єднання в навчальних закладах міста.
 
Майже всі школи спланували культурологічну програму для учнів на час відпочинку. Школярів запросять відвідати театри, музеї, кінотеатри та інші культурно-мистецькі заклади, а також екскурсії профорієнтаційної спрямованості на підприємства міста.
Крім того, з 23 до 30 березня 2012 року відбудеться 1-й Міжнародний фестиваль дитячого кіно «Кіноканікули». У проекті братимуть участь Польський інститут у Києві, Чеський культурний центр, Французький культурний центр, Російський культурний центр та Міністерство культури України. Показ фестивальних фільмів відбуватиметься в мережі дитячих кінотеатрів міста: «Факел» (Дарницький район); «Салют» (Голосіївський район); «Старт» (Дніпровський район); ім. Чапаєва (Шевченківський район), а також у кінотеатрі «Жовтень» (Подільський район).
Також під час канікул у позашкільних навчальних закладах триватимуть міські та всеукраїнські масові заходи для школярів: виставки образотворчого, декоративно-ужиткового мистецтва, народних ремесел та науково-технічної творчості, конкурси ерудитів, концерти, фестивалі, спортивні змагання, вікторини, творчі вечори, зустрічі, екологічні, природоохоронні акці.
 
 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу