Черкаський студент Сергій Куліш – «срібний» призер етапу Кубка світу з кульової стрільби - vf21На етапі Кубка світу з кульової стрільби, який приймала Гранада (Королівство Іспанія), 20-річний студент Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України Сергій Куліш здобув срібну нагороду.

Бронзовий призер І Юнацьких Олімпійських ігор у Сінгапурі-2010 кваліфікувався до фінальної частини змагань зі стрільби з гвинтівки з трьох положень з другим результатом. У вирішальній стадії боротьби Сергій Куліш підтвердив свій високий клас, закінчивши змагання на другій сходинці.

Зазначимо, що на дорослому рівні – це найвище досягнення нашого молодого черкаського спортсмена. Досі йому вдавалося двічі підкорити третю сходинку п’єдесталу пошани на етапах Кубка світу.

«Це не є сюрпризом для мене, – сказав майстер спорту міжнародного класу України Сергій Куліш. – Ця медаль була в моїх планах. Мені вдалося показати свої навички в дії. Тому питання удачі тут ні до чого. Я зберігав спокій і старався зробити все якнайкраще».

Голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН, член Національного олімпійського комітету Євген Баженков привітав Сергія Куліша та його тренера з успішним виступом і побажав нових спортивних звершень.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *