У школах і садочках Волині дітей годують неякісними харчами - 30991Постачальники продуктів у школи, садочки та літні табори часто не дотримуються санітарних вимог, тому керівники цих закладів мають добре перевіряти постачальників.

На цьому 29 травня під час засідання обласної техногенної комісії наголосила головний державний санітарний лікар області Наталія Янко. Вона зазначила, що постачальники та виробники нехтують санітарними вимогами, що призводить до масових отруєнь. Вона пригадала недавнє отруєння в Обухові, що може бути прикладом подібної ситуації.

Так, за її словами, була відсутня документація та добові проби на м’ясо й сир. Працівники підприємств-виробників не проходили медичного обстеження. Янко закликала директорів шкіл, завідувачів садочків, таборів ретельно перевіряти необхідну документацію у постачальників та виробників, щоб максимально убезпечитися від неякісних харчів, які можуть бути заражені різними інфекціями.

Головний санітарний лікар зазначила, що жоден із власників волинських супермаркетів не впевнений у якості продукції, яка продається у його магазині.

Перший заступник губернатора області Олександр Башкаленко повідомив, що скоро видадуть розпорядження про перевірку всіх виробників продукції для магазинів та дитячих закладів.

За матеріалами news.volyninfo.com

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *