Сім із 11 пляжів Києва отримали паспорти відповідності та придатні для експлуатації. Про це повідомили в Департаменті благоустрою та охорони природного середовища.

Наразі кияни можуть відпочивати на пляжах «Дитячий», «Золотий», «Райдуга», «Чорторий», «Венеція», «Передмістна слобідка» та «Молодіжний».

Усі 11 пляжів, що обліковуються на балансі КП «Плесо», щороку перед початком купального сезону обстежуються водолазами Спеціалізованої аварійної рятувально-водолазної служби та очищаються від сторонніх предметів. Після цього складається паспорт підводної частини акваторії пляжу, акт водолазного обстеження, карта виміру глибин дна, акт про усунення перешкод зо дна акваторії пляжу, що є невід’ємними частинами паспорту кожного пляжу. В акваторії усіх 11 пляжів патрулюють рятувальники та стежать за безпекою відпочивальників на воді. Так, станом на 10 липня рятувальниками Спеціалізованої аварійної рятувально-водолазної служби КП «Плесо» врятовано 53 людини, 13 із яких – діти.

У 2012 році 7 пляжів отримали санітарні паспорти, у 2011 – 4, у 2010 – 5, у 2009 році не було отримано жодного паспорту.

КМДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу