Прийом на заочне відділення у ВНЗ Азербайджану припинять за два роки, замість нього в республіці планують розвивати дистанційну освіту. Про це повідомив глава парламентського комітету з науки і освіти Шамсаддін Гаджієв.

«За винятком країн колишнього СРСР, ніде в світі немає заочної освіти, є лише дистанційна. У нас цей процес можна здійснювати поступово з 2015 року, коли завершать своє навчання останні студенти заочного відділення», – сказав депутат, додавши, що необхідні поправки будуть внесені в законодавство найближчим часом.

Питання про відмову від заочного навчання обговорювалося в Азербайджані ще два роки тому. Про це, зокрема, говорив колишній міністр освіти Місір Марданов. У заявах говориться, що «зміст» заочного навчання в майбутньому буде збережено, зміниться лише його форма.

Раніше ініціативу відмовитися від заочного навчання у ВНЗ підтримала влада Казахстану. У республіці ця програма розрахована на найближчі 3-5 років. Схожі пропозиції звучали і в Білорусії, і Киргизії, однак рішення щодо них прийнято не було.

За матеріалами Lenta.ru

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *