Особливості цьогорічної вступної кампанії -Прийом документів на вступ до ВНЗ триватиме з 2 по 31 липня. Встановлено три етапи оприлюднення рейтингових списків і зарахування студентів, останній з яких відбудеться 8 серпня о 12:00. Бали за підготовчі курси будуть враховуватися тільки для інженерних і технічних професій. Про це повідомив міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник.

“Прийом документів триватиме з 2 по 31 липня. Ті особи, які закінчили середній навчальний заклад до введення тестування (в 2007 році і раніше), мають право складати вступні іспити. Тому термін подачі документів для них скорочено до 20 липня, щоб з 20 по 31 липня ВНЗ могли організувати для них вступні іспити”, – розповів міністр під час “прямої лінії” в газеті “Известия в Украине”.

Він також пояснив, що абітурієнти, які за своєю спеціальністю проходять творчі конкурси (журналісти, артисти, режисери), повинні подати документи з 2 по 17 липня, і в наступні два тижні будуть проведені творчі конкурси.

“Міносвіти дозволило творчі конкурси проводити з 10 липня, у міру надходження заявок, для того щоб не створювати штовханини і щоб була перерва між творчими конкурсами”, – зазначив Д.Табачник.

Міністр також повідомив про те, що згідно з умовами прийому встановлено три етапи оприлюднення рейтингових списків і зарахування студентів.

“Перший рейтинговий список із зазначенням осіб, рекомендованих для зарахування до вишу на бюджетну форму навчання, публікується 1 серпня не пізніше 12:00. Це перша хвиля. 5 серпня о 12:00 рейтингові списки повинні оновитися. Це друга хвиля. З цих списків будуть виключені особи, які не подали у період з 1 по 4 серпня оригінали документів до вишу. В результаті їхні місця займуть абітурієнти, які перебували нижче в списку. 8 серпня о 12:00 всі ВНЗ України мають втретє оприлюднити рейтингові списки. Це третя хвиля. Зі списків вже будуть виключені абітурієнти, які не подали оригінали своїх документів протягом 5, 6 і 7 серпня”, – розповів Д.Табачник.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *