Швидкісні радіокеровані моделі представляли школярі на змаганнях у Глухові - slНещодавно у м. Глухові Сумської області Українським державним центром позашкільної освіти спільно з Глухівським міським центром дитячої та юнацької творчості проведено Всеукраїнські змагання учнівської молоді з судномодельного спорту («М» – швидкісні радіокеровані).

Змагання проводили у відповідності з Правилами секції М Всесвітньої організації з судномоделізму і судномодельного спорту (NAVIGA).

У заході взяли участь 15 команд (80 учасників) з Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Запорізької, Луганської, Миколаївської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Хмельницької, Херсонської, Чернігівської областей та м. Києва.

Команди, які посіли призові місця, згідно з результатами виступів та за рішенням головної суддівської колегії, нагороджено кубками та дипломами Українського державного центру позашкільної освіти відповідних ступенів. Нагороди отримали: збірна команда Кременчуцького міського центру позашкільної освіти “Лідер”, Полтавської області (тренер Олександр Бегма), збірна команда Малинського центру науково-технічної творчості, Житомирської області (тренер Юрій Дяченко), збірна команда Волинського ЦНТТУМ (тренер Андрій Музичук). 

Також нагороджено дипломами та медалями відповідних ступенів Українського державного центру позашкільної освіти і в особистому заліку.

У класі моделей F1E (радіокеровані швидкісні моделі довільної конструкції з електричним двигуном. Мета змагань – досягнення максимальної швидкості при проходженні дистанції трикутної форми в рамках мірного часу вимірюваного в секундах): Олега Малахівcького (Волинський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді); Віктора Бондаренка (Кременчуцького міського центру позашкільної освіти “Лідер” Полтавської області); Антона Дубовика Антона (Кременчуцького міського центру позашкільної освіти “Лідер” Полтавської області).

У класі моделей F3E (радіокеровані швидкісні моделі довільної конструкції з електричним двигуном для фігурного курсу. Мета: проходження дистанції трикутної форми з розташованими на ній воротами, що проходяться в певній послідовності. Бали нараховуються, виходячи з чистоти проходження дистанції та часу витраченого на це): Дмитра Вісина (Волинський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді); Олександра Горицького (Малинський центр науково-технічної творчості Житомирської області); Олега Василенка (Житомирський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді).

У класі моделей ЕСО mini expert (радіокерована модель довільної конструкції з гребним гвинтом і електродвигуном. Мінімальна загальна вага 500 г. Довжина корпусу моделі не більше 430 мм. Мета змагань: проходження найбільшої кількості кіл за 5 хв. на дистанції трикутної форми (довжина сторони трикутника 30 м.). У перегонах беруть участь не більше восьми учасників): Юрія Примакова (Центр дитячої та юнацької творчості м.Глухова Сумської області); Антона Дубовика (Кременчуцького міського центру позашкільної освіти “Лідер” Полтавської області); Богдана Крушевського (Малинський центр науково-технічної творчості Житомирської області).

У класі моделей ЕСО expert (радіокерована модель довільної конструкції з гребним гвинтом і електродвигуном. Мінімальна загальна вага 1кг. Мета змагань: проходження найбільшої кількості кіл за 6 хв. на дистанції трикутної форми (довжина сторони трикутника 30 м.). У перегонах беруть участь не більше шести учасників): Антона Дубовика (Кременчуцького міського центру позашкільної освіти “Лідер” Полтавської області); Валентина Пірогова (Миколаївський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді); Миколу Гордієнка (Миколаївський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді).

У класі моделей ЕСО mini team (радіокерована модель довільної конструкції з гребним гвинтом і електродвигуном конструктивного розміру 400. Мінімальна загальна вага 500 г. Довжина корпусу моделі не більше 430 мм. Мета змагань: проходження найбільшої кількості кіл в естафеті за 15 хв. на дистанції трикутної форми (довжина сторони трикутника 30 м.). У перегонах беруть участь не більше восьми учасників): Віктора Бондаренка, Антона Дубовика, Андрія Береку (Кременчуцького міського центру позашкільної освіти “Лідер” Полтавської області); Юрія Лойка Юрія, Богдана Крушевського (Малинський центр науково-технічної творчості Житомирської області); Дмитра Мартинова, Андрія Волобуєва Андрія (Запорізького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді “Грані”), Волика Антона (Дніпропетровської області).

За матеріалами УДЦПО

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *