14 липня у Гурово-Іловецькому комплексі шкіл із українською мовою навчання, що у Вармінсько-Мазурському воєводстві (Польща), стартував 4-й Міжнародний телерадіофестиваль «Калинові мости», який триватиме тиждень. Його організаторами є Ольштинське відділення об’єднання українців у Польщі та Рівненська обласна державна телерадіокомпанія. Фестиваль проходить під патронатом Держкомтелерадіо України та за підтримки Рівненської облдержадміністрації і маршалека Вармінсько-Мазурського воєводства Яцека Протаса.

Участь у «Калинових мостах» беруть журналісти і творчі групи державних і недержавних ТРК з 17 областей України, а також із Польщі, Латвії та Білорусі. Загалом на розсуд журі представлено понад 60 робіт.

Рівненська ОДТРК презентує дві свої програми у телевізійній та радіономінації. РТБ сподівається на високу оцінку журі документального телефільму власного виробництва «Літописець свого простору» про публіциста, письменника та громадського діяча Уласа Самчука.

Наразі учасники з України побували на екскурсії старою Варшавою, де вони відвідали Сейм Польщі та отримали можливість спостерігати за реконструкцією Грюнвальдської битви 1410 року, провели ділові спілкування із керівниками місцевого самоврядування міста Добре Място та педколективом комплексу шкіл з українською мовою навчання, керівництвом Ольштинського відділення українців у Польщі. Окрім того, вони взяли участь у Міжнародному фестивалі української культури «Еколомия», на якому успішно виступив відомий рівненський колектив народного танцю «Полісянка».

Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу