На Волині обрали "Студентського мера 2012" - respublicaЗ 25 по 27 травня в таборі “Сонячний” на Волині відбувся регіональний фестиваль “Студентська республіка-2012”. У фестивалі брали участь 240 кращих студентів з найбільших навчальних закладів області. Про це повідомляє прес-служба організаторів – Волинської МГО “Студентська республіка-2012”.

За правилами фестивалю команди ВНЗ складались з 15 учасників, які змагались протягом трьох днів у різноманітних змаганнях та конкурсах. У “громадян” республіки були свої внутрішні закони, свої міністри, губернатор та інші атрибути держави.

Фестиваль відбувається в Україні вже втринадцяте, а на Волині – всьоме.

Протягом трьох днів студенти грали у брейн-ринг, стрітбол, міні-футбол, мафію, квест, волейбол, піднімали гирю та перетягували канат, дебатували та співали караоке, змагались у спортивній естафеті та демонстрували красу своїх наметових містечок.

“Студентським мером 2012” став Богдан Іщук з Технічного коледжу Луцького національного технічного університету, який отримав підтримку 53 відсотків виборців. Володимира Ковальчука з Волинського національного університету імені Лесі Українки підтримали 47%.

За матеріалами Волинь

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *