На XII Європейському юнацькому олімпійському фестивалі у нідерландському Утрехті спортсмени зуміли «переписати» три рекорди та двічі зупинитися за крок від призового місця.

Боротьбу за медалі Олімпійського фестивалю розпочали українські плавці, для яких водні доріжки виявилися щасливими. Так, Євген Куркін на 200-метрівці брасом кваліфікувався до фіналу з результатом 1:04.66, встановивши особистий рекорд.

Підтримала свого колегу по команді і Марина Колесникова (100 метрів на спині), яка пройшла до фіналу не лише показавши перший результат, а й встановила свій особистий рекорд – 1:02.72.

За словами прес-аташе нашої команди Ірини Калити, вечірню плавальну програму закривала естафета 4х100 метрів серед хлопців. У півфіналі наші спортсмени подолали дистанцію за 3:29.24, що є новим юнацьким рекордом України, а у фіналі покращили свій результат, тим самим оновили рекорд, який тепер становить 3:28.27. Показаний час дозволив Владиславу Морозову, Микиті Михайлюку, Іллі Підвальному, В’ячеславу Огньову фінішувати на четверте місце.

За крок від нагороди завершила свої змагання і Альона Белякова у метанні диску, якій травма не дозволила поповнити скарбничку збірної України.

Також розпочали свої змагання і наші дзюдоїсти. Анастасія Вербицька (до 44 кг) стала сьомою.

Гарний результат показали наші гімнасти – Дмитро Воронько, Владислав Грико та Олександр Петренко, які вели боротьбу у командній першості. Показаний результат дозволив Владиславу Грико та Олександру Петренку кваліфікуватися до багатоборства, яке пройде 18 липня. Вже завтра на гімнастичний настил вийдуть дівчата.

Нагадаємо, що на XII Європейському юнацькому олімпійському фестивалі, який триватиме до 19 липня, в активі українців вже є «срібло» та «бронза».

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу