На Дніпропетровщині стали вже традиційними спільні заходи професійно-технічних навчальних закладів із районними та міськими службами зайнятості. Під гаслом «Зроби свій вибір» створено інформаційні термінали з професій, де молодь має змогу пройти тестування та дізнатися про свої здібності щодо того чи іншого виду діяльності. 

З метою підвищення ефективності профорієнтаційної роботи ПТНЗ міста Кривий Ріг серед учнівської молоді проведено низку заходів: 

– на базі Криворізького професійного гірничо-металургійного ліцею – міський підсумковий захід в межах декади робітничих професій металургії та гірничодобувної промисловості; 

– на базі Криворізького центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі та міського палацу культури «Горицвіт» – урочисте відкриття декади робітничих професій будівельної галузі; 

– у межах роботи Школи молодого профорієнтатора презентовано роботу «Центру консалтингу» Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування. 

Прикладом успішної профорієнтаційної роботи є тісна співпраця Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею з публічним акціонерним товариством «Криворізький залізорудний комбінат». Упродовж навчального року проведено зустрічі з випускниками шкіл на базі навчально-курсового центру підприємства. Під час зустрічей учні шкіл переглянули відеоматеріали із життя підприємства і навчального закладу та ознайомилися з гірничим обладнанням, технологіями видобутку і структурою підземного Кривбасу.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу