Діти – за мир на планеті. Це кольоровою крейдою на асфальті школярі засвідчили в «Абсолюті» - gНа Дніпропетровщині в селі Лозуватка Криворізького району на базі середньої загальноосвітньої школи № 1 організовано літній табір «Абсолют», де школярі мають змогу відпочити та оздоровитися. 

Для дітей організовується значна кількість розважальних, спортивних та навчальних заходів. У День художника всі були зачаровані майстер-класом учителя образотворчого мистецтва Сергія Васильовича Клименка. Він спочатку розповів про життєвий і творчий шлях художника-мариніста Івана Айвазовського, а потім сам створив нічний морський пейзаж. Усі загони малювали кольоровою крейдою картини на асфальті на тему: «Діти за мир на планеті». Переможцем у цьому конкурсі був ІІІ загін «220 вольт». 

Змістовними й корисними для дітей були такі заходи: тренінг «Як знайти друзів?», бесіда «Шкідливі звички. Як їх позбутися?», конкурс кращого бантика, подорож визначними пам’ятками села «Своє люблю і знаю», конкурс букетів з польових квітів, конкурс «Здоров’я – найдорожчий скарб», конкурс віршів та оповідань «Щаслива дитина, щаслива родина», феєрія танців тощо. Із захопленням школярі брали участь у спортивних заходах: естафетах «Козацькі розваги», «Веселі старти», «Останній герой», пошуку скарбів на незвіданому острові, рухливих іграх. 

Незвичайною подією стала екскурсія до церкви Миколи Чудотворця. 

Під час закриття другої зміни панував святковий настрій. Справжнє літнє свято подарували музичні керівники Лозуватського БК Геннадій та Олена Кащеєви. Діти розділилися на дві команди та спритно змагалися в різних веселих естафетах та танцювальних конкурсах. Перемогла команда Максима Білого. 

Всі школярі отримали призи. Голосні вигуки, бурхливі аплодисменти, дзвінкий сміх на шкільному подвір’ї, теплі усмішки вчителів – свідчення справжнього задоволення та насолоди від колективного літнього відпочинку в пришкільному таборі «Абсолют».

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *