На нараду, що відбулась в МОНмолодьспорту, зібрались начальники обласних управлінь освіти і науки, Київської та Севастопольської міськдержадміністрацій.

Головував на зібранні заступник міністра освіти і науки, молоді та спорту України Борис Жебровський. Перед учасниками виступили директор Українського центру оцінювання якості освіти Ірина Зайцева, керівники департаментів міністерства.

Начальників управлінь ознайомили з наказами і листами міністерства з питань дошкільної освіти, що були видані у квітні травні 2012 року, а також дали відповідні роз’яснення. На нараді порушувались і питання фінансування закладів профтехосвіти, оздоровлення дітей соціально незахищених категорій, проведення всеукраїнської акції «Нові стандарти – нова школа» тощо.

Директор департаменту управління справами Олег Ворошиловський зосередив увагу начальників управлінь на передплатній кампанії на видання ДІВП «Педагогічна преса». Також директор департаменту ознайомив присутніх із можливостями, які дає освітянам портал ПедПРЕСА (pedpresa.com), зокрема щодо проведення нарад в режимі он-лайн, а також закликав начальників управлінь донести інформацію про цей корисний ресурс до районних управлінь і навчальних закладів.

Докладніше про нараду читайте в найближчому номері газети «Освіта України».

Дмитро Шулікін

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *