Серед інших досягнень Запорізького національного університету – стабільно високі результати, які демонструють його вихованці на найпрестижніших спортивних змаганнях міжнародного рівня. Не стала винятком і XXVII Всесвітня літня Універсіада-2013 у місті Казань (Російська Федерація). Цьогоріч гарні результати на Універсіаді показали вихованці ЗНУ ? Олеся Повх, Марія Ремень та Сергій Фролов.

Саме спортсменки ЗНУ, які тренуються на базі СК «Металург», заслужені майстри спорту України Марія Ремень й Олеся Повх принесли Запоріжжю першу золоту медаль Універсіади. Найвищому спортивному досягненню команди в естафеті 4х100 не завадило навіть те, що Марія й Олеся вперше брали участь у змаганнях разом із Наталією Погребняк та Вікторією П’ятаченко.

Варто зазначити, що для Марії та Олесі це – не перша висока нагорода міжнародного рівня. Також на їх рахунку – «бронза» минулих Олімпійських ігор, третє місце на Чемпіонаті світу і три золоті медалі чемпіонатів Європи.

У рамках цієї ж Універсіади студент Запорізького національного університету Сергій Фролов виборов дві медалі: срібну із плавання вільним стилем на дистанції 800 м та бронзову медаль на дистанції 1500 м. Дистанцію 800 м вільним стилем Сергій здолав із показником 7.51,02. Цей результат став новим рекордом України на цій дистанції. Бронзову медаль спортсмен отримав на дистанції 1500 м вільним стилем, пройшовши її з результатом 15.02,63.

До речі, Сергій уже вп’яте встановлює рекорди України. На сьогодні ще не побиті його попередні юнацькі результати на дистанціях 400, 800 та 1500 метрів вільним стилем. Рекордом для нашої країни став і результат на 1500 м серед дорослих, який він встановив на минулорічних Олімпійських іграх у Лондоні.

Тренує Сергія заслужений тренер України Ігор Бондаренко, спортсмен представляє СДЮШОР «Спартак-КПУ».