16 липня в Донецьку за підтримки Корпусу Миру США розпочав роботу літній лінгвістичний табір «CAMP MAKE-2013». До табору, який розміщено на базі НВК № 5 м. Донецьк, приїхали учні 8-11 класів – переможці та призери ІІ-ІV етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови, які мешкають у Донецькій області, всього бере участь 80 осіб.

Лінгвістичний профільний табір відкрито з метою вдосконалення та оптимізації підготовки філологічно обдарованих учнів до участі в предметних олімпіадах, міжнародних турнірах і проектах.

Літній табір має на меті впровадження інтенсивної навчальної програми у вільному інтелектуальному просторі і заохочення особистого зросту учасників, доповнення стандартного навчального плану загальноосвітніх навчальних заходів шляхом підвищення загальнонавчальної і мовленнєвої компетентності учнів, розвиток лінгвістичної освіти, сприяння міжкультурному діалогу, взаєморозумінню представників різних країн, досягнення відповідності української мовної освіти європейським і світовим стандартам, надання можливостей учням старших класів вивчати інші культури і правові системи в дусі міжнародного діалогу та співпраці, спрямування старших класів на професійну кваліфікованість, формування лідерських якостей та активної громадянської позиції на засадах життєтворчості, заохочення учнів діяти на благо суспільства.

До програми навчальних занять входить лінгвокраїнознавство, ораторське мистецтво, громадянська освіта тощо. Учні можуть обирати додаткові заняття з європейських мов, фотографії, журналістики, спорту тощо.

За інформацією департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністраці

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу