В облікових записах студентів-іноземців потрібно заповнювати поле «Адреса» - inozemciДП «Інфоресурс» повідомляє про те, що приймальні комісії вищих навчальних закладів припускаються помилок при заповненні анкет іноземців та, рідше, українців.

1 серпня у облікових записах студентів-іноземців, у яких не зазначено країну прибуття, автоматично висвітиться – «громадянин України», що призведе до некоректного відображення квот на навчання іноземців у системі «Конкурс». А може стати підставою для перевірок навчальних закладів відповідними контрольними органами.

Держпідприємство пояснює працівникам приймальних комісій та абітурієнтам, які подають документи – у облікових записах українських студентів обов’язково має бути позначка «громадянин України», у іноземців – потрібно коректно заповнити поле «Адреса». А саме обрати з поданого переліку країну, з якої прибув студент, та внести дані про місце його проживання.

Аби виправити такі помилки, вищим навчальним закладам визначили термін до 25 липня.  Ті приймальні комісії, які і надалі припускатимуться помилок при роботі з ЄДЕБО, обіцяють покарати.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *