На стадіоні спортивного комплексу Лубенського лісотехнічного коледжу фінішували футбольні змагання за програмою студентської спартакіади Полтавщини. У напруженій боротьбі господарі турніру стали бронзовими призерами.

Це ще одна яскрава сторінка в спортивній біографії відомого в Україні та за її межами Лубенського лісотехнічного коледжу. І не тільки як кузні висококваліфікованих фахівців лісової галузі, а й як навчального закладу зі своєю славетною історією і традиціями. Зокрема, і спортивно-масовою роботою. Адже в коледжі значна увага приділяється розвитку масових видів спорту, залученню студентів до занять в спортивних секціях. Щорічно в коледжі проводиться Спартакіада, яка охоплює 9 видів спорту. На старти цього заходу виходить увесь викладацький та студентський колектив разом з директором Романом Сендзюком. За підсумками цих змагань, переможцями стали студенти групи ЛГ 31 (класний керівник Дем’яненко Олена, фізорг Чорний Олександр), друге місце вибороли студенти ЛГ 32 (класний керівник Чичул Ангеліна, фізорг Устименко Сергій), бронзовими призерами стали студенти групи ЛГ 23 (класний керівник Гонтар Василь, фізорг Скрипник Вячеслав).

Студенти коледжу беруть активну участь у різноманітних змаганнях, які відбуваються в Лубнах. Зокрема, на міських змаганнях з кульової стрільби з пневматичної зброї серед юнаків та дівчат навчальних закладів. Команда лісового коледжу, у складі студентів: Євгенія Вольтера, брата та сестри Віталія і Юлії Чекаленків (група ЛГ-31), Світлани Голод (група ЛГ-21) та Миколи Марініча (група ЛГ-22) у напруженій боротьбі виборола друге місце серед студентських колективів.

У загальному заліку серед 36 юнаків, які брали участь у змаганні, друге місце виборов Євгеній Вольтер, набравши 45 очок, а серед 24 дівчат третє місце із загальною сумою 41 очко, здобула Світлана Голод. Змагання підбили підсумок клопіткій праці студентів, які є активними учасниками секції «Влучний стрілець» під керівництвом викладача предмету «Захист Вітчизни», підполковника запасу Сергія Пономаренка.

Популярний серед майбутніх лісівників і волейбол. Тут проводять навіть свій чемпіонат. 16 збірних команд академічних груп взяли участь в першості коледжу з волейболу. Чемпіонам стала команда групи ЛГ-33 (фізорг Зінченко Олександр). Друге місце посіла команда групи ОД-41 (фізорг Болюх Владислав), третє місце – ЛГ-31 (фізорг Чорний Олександр).

Найкращими гравцями першості з волейболу визнані: Панкруша Олег (група ЛГ-33), Булах Володимир (група ЛГ-33), Болюх Владислав (група ОД-41), Хомич Дмитро (група ОД-41), Назаренко Владислав (група ЛГ-31), Якименко Владислав (група ЛГ-31), Дерій Андрій (група ЛГ-23), Козар Владислав (група ЛГ-23).

Нині в Лубенському коледжі триває підготовка до традиційного всеукраїнського турніру з футболу «Кубок «Юність Посулля». На десятий – ювілейний турнір, який відбудеться 13 вересня 2013 року, приїдуть студентські команди Полтавської, Чернігівської, Черкаської, Харківської областей та міста Києва. Крім того, у рамках «Кубка «Юність Посулля» пройде ще й дитячий турнір серед шкільних команд Полтавщини. Ініціативу команди Романа Сендзюка підтримали Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України, Асоціації аматорського футболу України, спорттовариства «Спартак» і редакція газети «Cільські вісті».

Спортивною гордістю коледжу є майбутні лісівники: другокурсник Назарій Єднак і третьокурсник Дмитро Черевко. Вони не лише відмінники навчання, але і мають не аби які досягнення у спорті. Назар і Дмитро – багаторазові чемпіони та призери Полтавської області, Європи та світу з боксфайтингу серед юніорів. Заняття студентів спортом підтримується адміністрацією та профкомом коледжу. Тільки минулого навчального сезону майже 100 студентів нагороджені грамотами, цінними подарунками та грошовими преміями. Серед студентів коледжу пропагується здоровий спосіб життя.

Тож запрошуємо на навчання до Лубенського лісотехнічного коледжу тих випускників шкіл, які хочуть не тільки здобути фах лісника, технолога з обробки деревини, бухгалтера чи фахівця садово-паркового господарства, а й постійно займатися улюбленими видами спорту.