Відновлювальні роботи дошкільного навчального закладу «Сонечко» у селі Миролюбівка Попільнянського району на Житомирщині розпочались у серпні 2011 року. За два роки роботи вкладено 2 млн 70 тисяч гривень – відремонтоване приміщення готове приймати перших дошкільнят.

Дошкільний навчальний заклад «Сонечко» в Миролюбівці було збудовано в 1987-89 рр. за кошти колгоспу «Зоря комунізму». Після занепаду господарства дитячий садок перейшов на баланс сільської ради, яка не мала фінансової спроможності утримувати заклад, і не працював понад 10 років, приміщення перебували в аварійному стані. У 2009 році з ініціативи сільського голови Миколи Довганя було прийнято рішення про початок реконструкції та виготовлено проектно-кошторисну документацію вартістю 64 тис. грн.

Субвенція з державного бюджету на розвиток дошкільної освіти, яка виділялась району в 2011-2012 роках, спрямовувалась на реконструкцію навчального закладу. Розмір субвенційних коштів склав майже 1 млн 400 тис. грн. Крім того, з сільського бюджету на відновлювальні роботи було використано 400 тис. грн, а в 2013 році сесія обласної ради виділила 295 тис. грн для завершення робіт. Також у 2012 році з районного бюджету було виділено 150 тисяч гривень, на які побудована газова теплогенераторна котельня, що успішно відпрацювала минулу зиму.

 Житомирська ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу