24 – 26 липня 2013 року в Донецьку відбудеться футбольний турнір «Єднання заради миру». 

Участь у чемпіонаті візьмуть хлопчики віком 12 – 15 років. Футбольний проект «Єднання заради миру» є частиною Міжнародного соціального проекту MTG United for Peace. На глобальному рівні проект охоплює 14 країн. 

В українському чемпіонаті гратимуть 12 команд із різних областей за правилами FIFA 7х7. 

Після локальних змагань команда-переможець бере участь у Міжнародному турнірі, який відбудеться в Стокгольмі (Королівство Швеція) на початку жовтня. 

Головною метою чемпіонату є надання дітям можливості спілкування за межами інтернатів і за допомогою ігрових методів оволодіти цінностями миру, терпіння, дружби. 

Міжнародний проект підтримують найкращі світові гравці, тренери та функціонери. Прикладом «Послів Миру» є Сер Алекс Фергюсон, Мішель Лаудруп, Девід Мей. 

В Україні ініціативу підтримують футбольний клуб «Шахтар», телеканал «Футбол» і Благодійний фонд «Знедолені діти». Організатором проекту є компанія Viasat, яка є частиною медіа-групи MTG (Modern Times Group). Турнір проходить за підтримки Міністерства освіти і науки України. 

Фінал українського турніру і церемонія нагородження відбудуться 26 липня о 12:00 за участю футболістів ФК «Шахтар» і представників організаторів. 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу