23 липня 2013 року відбудеться візит всесвітньо відомого вченого, лауреата Нобелівської премії в галузі хімії, директора Японського інституту фізико-хімічних досліджень RIKEN, доктора Рьоджі Нойорі до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут». 

Зустріч Рьоджі Нойорі з керівництвом і науковцями НТУУ «КПІ» проводитиметься в межах його візиту в Україну, організованого за сприяння Надзвичайного і Повноважного Посла Японії в Україні Саката Тоічі. 

Після ознайомлення з університетом та його історією ректор НТУУ «КПІ» Михайло Згуровський, який провадить активну діяльність на японському векторі, проведе науковий діалог з президентом Японського інституту фізико-хімічних досліджень RIKEN Рьоджі Нойорі – видатним науковцем сучасності. Окрім того, сторони обговорять питання співпраці України та Японії у галузі освіти і науки, зокрема, розвиток партнерських відносин між НТУУ «КПІ» та інститутом RIKEN. 

Початок зустрічі о 12:00 в Залі засідань Адміністративної ради корпусу № 6 університету (проспект Перемоги, 37, корпус № 6). 

Довідково: 

Рьоджі Нойорі – видатний японський учений-хімік, випускник Кіотського університету, лауреат Нобелівської премії 2001 року (спільно з Уільямом Ноулзом і Баррі Шарплессом) за дослідження, результати яких використовуються у фармацевтичній промисловості – створення хиральних каталізаторів окислювально-відновних реакцій.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу