Міністр освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим Наталія Гончарова з робочим візитом побувала у Роздольненському районі та ознайомилась зі станом підготовки до нового навчального року. 

Під час зустрічі в урочистій атмосфері Наталія Гончарова вручила цільові направлення в педагогічні вузи автономії випускникам загальноосвітніх навчальних закладів району, які прийняли рішення пов’язати свою долю з професією вчителя. «Сьогодні для вас – знакова подія. Ви прийняли відповідальне і правильне рішення – стати педагогами. У Криму є чудові виші, в яких ви придбаєте необхідні знання та навички. Ми чекатимемо вашого повернення в рідні школи і надамо необхідну підтримку», – зазначила Наталія Георгіївна. 

Робоча поїздка почалася з відвідин дитячого оздоровчого центру «РІО» ЧП «КР Київ», розташованого в с. Портовому. Детально оглянувши житлові корпуси, їдальню і територію дитячого табору, міністр відзначила якісне проведення літньої оздоровчої кампанії. Особливу увагу керівництва табору Наталія Гончарова звернула на забезпечення якісного харчування і дотримання санітарних норм. 

Відразу три заклади освіти стали об’єктами уваги Міністра в селі Чернишево, де Наталія Гончарова відвідала загальноосвітню школу I-III ступенів, дошкільний навчальний заклад і Чернишевський дитячий будинок. 

Окремою темою зустрічі стало ознайомлення з особливостями організації навчально-виховного процесу Чернишевської загальноосвітньої школи, на базі якої навчається 51 вихованець дитячого будинку. Директор школи Олена Радченко проінформувала міністра про готовність навчального закладу до нового навчального року, провела екскурсію по школі.

Відвідуючи дошкільний навчальний заклад «Пролісок», Наталія Гончарова ознайомилася з його матеріально-технічною базою. Під час візиту міністр відвідала також Республіканський навчальний заклад «Чернишевський дитячий будинок Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим». Директор Валентина Стрінжа докладно розповіла про історію створення закладу, показала господарські об’єкти будинку. Наталія Гончарова також зустрілася з вихованцями дитячого будинку. 

«Ніхто не залишиться без нашої уваги. Після закінчення школи кожен з вас піде навчатися далі і отримає ту професію, яку вибрав», – звернулася до випускників міністр. 

Завершуючи свою робочу поїздку Наталія Гончарова, подякувала керівництву Роздольненського району за підтримку і розвиток закладів освіти в регіоні та співпрацю і пообіцяла з готовністю підключитися до вирішення актуальних питань, що були почуті під час її візиту.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу