На Волині перебуває лідер сектору людського розвитку Представництва Світового банку в Україні, Білорусі та Молдові Паоло Беллі, а також представники Адміністрації Президента України Юрій Підвисоцький і Міністерства охорони здоров’я України Сергій Дяченко та Алла Влодик.

Мета їх візиту – обговорення питання підготовки спільного проекту Світового банку та Міністерства охорони здоров’я України з реформування системи охорони здоров’я у Волинській області.

Волинь є однією з шести областей України, яка отримає грантові ресурси у сумі близько 30 млн дол. США від Світового банку на розвиток та модернізацію медицини. Ці кошти спрямують на первинну ланку, лікування серцево-судинних захворювань та онкології.

У межах їх візиту відбулась зустріч голови Волинської облдержадміністрації Бориса Клімчука з лідером сектору людського розвитку Представництва Світового банку в Україні, Білорусі та Молдові Паоло Беллі.

Борис Клімчук насамперед розповів про новації, які відбулись в обласній галузі охорони здоров’я упродовж трьох років, а також низку медичних регіональних програм, серед яких – «Волинькард».

Голова Волинської облдержадміністрації запевнив, що місцева група, яка займатиметься реалізацією проекту в регіоні, включатиме в себе компетентних фахівців. Він також підкреслив, що процедура використання грантових ресурсів буде прозорою, та висловив сподівання, що втілення цього проекту надасть ще більше можливостей пацієнту отримати якісні медичні послуги.

Паоло Беллі окреслив процес підготовки проекту до його реалізації у 2014 році. Зокрема, він зазначив, що остаточна редакція проекту від волинської сторони має бути узгоджена в жовтні. А вже у середині наступного року розпочнеться фінансування проекту, втілення якого на Волині триватиме упродовж п’яти років.

Волинська ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу