Наукові чудеса. Селекціоновано корову-панду - selekcioner vyvel miniatyurnogo telenka pandu s zamashkami superzvezdy 43220 0Джон Бартелд зі штату Вашингтон на своїй приватній фермі займається розведенням мініатюрних корів. Сім років селекціонер-тваринник працював над тим, щоб представити світові «корову-панду».

Тепер Джон може зробити це, бо на світ з’явився Арахіс – теля з дивовижним забарвленням, яке має вигляд, ніби воно замаскувалося під рідкісного китайського ведмедя. У нього біла морда з двома чорними плямами навколо очей і чорне забарвлення тулуба з великою чіткої білою смугою. Бичок дуже прив’язаний до матері, але це не єдина особливість його характеру.

«Арахіс відрізняється від інших телят, і він точно про це знає, – стверджує Бартелд. – Він досить нахабний, і я відразу знав, що він буде особливим. Він поводиться так, ніби знає, що буде суперзіркою. Він – лідер серед телят, при цьому він далеко не найстарший з них».

Джон Бартелд спеціалізується на розведенні мініатюрних корів. Арахіс і його сестра Зірка навіть зареєстровані в міжнародному тваринницькому співтоваристві.

Мініатюрна корова до трьох років  має дорости до 106 сантиметрів, а корова-панда – бути ще й абсолютно схожа на ведмедя забарвленням.

За матеріалами сайту fedpost.ru

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *