З 25 по 31 березня в Києві відбудеться всеукраїнська соціальна акція «Тиждень добрих справ». Основні дійові особи — студенти, які за цей час мають зрозуміти, як це добре, легко та корисно творити добро. Принаймні такі плани в організаторів акції Єврейського студентського культурного центра «Гігель».

 

Святковий старт тижня відбудеться біля «Офісу Добрих Справ», так «обізвали» Арку Дружби народів. На гостей чекає святкова програма: запуск повітряних зміїв, виступи артистів і аніматорів, майстер-класи та розваги. А бажаючі зможуть зареєструватися в проекті і стати його почесними волонтерами.

У наступні дні благодійники відвідають дитячі будинки, дитячі садки, притулок для тварин та зоопарк. 29 березня волонтери проекту займуться благоустроєм меморіального комплексу «Бабин Яр» та пам’ятника жертвам Голодомору, а через день — роздаватимуть безхатченкам гарячі обіди та одяг. До речі, подарунки, іграшки та одяг, які роздадуть дітям та нужденним, можна пожертвувати всім бажаючим (адреса місця збору : вул. Красноармійська, 30, «Гігель»).

Завершить проект благодійний аукціон, на якому продаватимуть картини, намальовані вихованцями дитбудинків.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу