В Одесі 21 липня в Українському дитячому центрі «Молода гвардія» розпочався сьомий Міжнародний конкурс-фестиваль дитячої творчості «Усі ми діти твої, Україно!».

Під час церемонії відкриття з вітальним словом до творчої молоді звернулися: виконавчий директор фестивалю, голова правління Міжнародної освітньо-культурної асоціації Любов Горват, генеральний директор ДП «УДЦ «Молода гвардія» Едуард Лебединський, голова журі фестивалю, співак, композитор, народний артист України Олег Марцинківський, які побажали дітям гарного відпочинку, творчих здобутків та перемог.

На адресу організаторів та учасників фестивалю надійшло вітання від Міністра освіти і науки України Дмитра Табачника, у якому зазначено, що Фестиваль-2013 відбувається у межах оголошеного Президентом України Віктором Януковичем Року дитячої творчості.

Цього року у фестивалі беруть участь 800 дітей, серед яких 300 представників культурних товариств України та 60 талановитих дітей, які мають інвалідність. Усі вони представляють кращі мистецькі колективи з різних куточків України.

22 липня у межах Міжнародного фестивалю пройшов круглий стіл «Збереження традицій та цінностей культури національних менших України в умовах глобального світу», у якому взяли участь: генеральний консул Румунії в Одесі Еміл Ранча, представник Генерального консульства Республіки Болгарії в Одесі, завідувач консульською службою Методі Андрєєв, помічник представника Генерального консульства Російської Федерації в Одесі Олександр Федоренко, а також керівники та учасники колективів національних товариств України. За результатами зустрічі ухвалено відповідну резолюцію, яка передбачає започаткування Міжнародного творчого конкурсу дитячих робіт «Держава без кордонів».

Конкурсна програма на Міжнародному фестивалі «Усі ми діти твої, Україно!» розпочалася у семи номінаціях.  Підведеня результатів та урочисте закриття Міжнародного конкурсу-фестивалю «Усі ми діти твої, Україно!» відбудеться 3 серпня.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу