Обласна літня школа природничо-математичного напряму відкрила свої двері для 40 учнів-членів Дніпропетровського відділення Малої академії наук України.

Урочисте відкриття обласної літньої профільної школи Дніпропетровського відділення Малої академії наук України відбулося 22 липня 2013 року на базі дитячого закладу оздоровлення та відпочинку імені В. Терешкової. Табір розташований у мальовничому куточку регіону на березі Дніпра.

Учасники обласної літньої профільної школи матимуть змогу поєднати кваліфіковане навчання відповідно до обраних наукових уподобань зі змістовним відпочинком в умовах оздоровчого табору. 

Під час навчально-оздоровчої зміни, що триватиме 15 діб, діти поглиблюватимуть свої знання з базових дисциплін та ознайомляться з методологією написання наукових робіт у царині фізики та астрономії, математики, економіки та географії. У цьому школярам допоможуть викладачі Дніпропетровського національного університету ім. О. Гончара, зокрема, Любов Зеленська, доктор педагогічних наук, завідувач кафедри фізичної та економічної географії; Сергій Григор’єв, кандидат фізико-математичних наук, директор Ліцею інформаційних технологій при ДНУ ім. О. Гончара, доцент кафедри теоретичної фізики; Ігор Лакей, доцент кафедри економічної теорії.

Протягом двох тижнів слухачі матимуть змогу відвідувати лекційні заняття з фізики, математики, економіки та географії, які супроводжуватимуться цікавим та поглибленим вивченням матеріалу. Програма занять включає розв’язування олімпіадних задач та задач ігрового характеру на розвиток уваги та логічного мислення, розуміння основних економічних явищ і процесів, прийняття рішень в умовах обмеженості ресурсів, опанування науковими методами краєзнавчих досліджень.

Також на школярів чекатимуть пізнавальні екскурсії до центру традиційного народного промислу – селища Петриківка, на острів Хортиця тощо.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу