Державні телерадіокомпанії вибороли нагороди IV міжнародного телерадіофестивалю «Калинові мости», що проходив з 14 по 19 липня у Вармінсько-Мазурському воєводстві у Польщі.

Гран-прі фестивалю серед телевізійних програм отримав фільм Рівненської ОДТРК «Літописець свого простору» про життя і творчість письменника та громадського діяча Уласа Самчука (автор Олексій Бухало, режисер Василь Рябунець), серед радіопрограм – передача Вінницької ОДТРК «Під одним дахом, на одній землі» (автор Світлана Кравінська, звукорежисер Оксана Кравчук).

У номінації телепрограм «Європейські шанси України» першість здобув творчий колектив програми «Вектор економіки. Європейський шлях Донеччини» Донецької ОДТРК; у номінації «Будуймо майбутнє разом» – творчий колектив програми «Європейський дім» Рівненської ОДТРК; у номінації «Одне серце – дві Батьківщини» – творчі колективи програм «Бабуня з дитячих снів» Херсонської ОДТРК, «Скіфія» та «Життя навпіл» Луганської ОДТРК; у номінації «Пам’яті предків» – творчий колектив програми «Пошук месії. Бруно Шульц» Всесвітньої служби УТР; у номінації «У дзеркалі довкілля» – творчий колектив програми «Трагедія. Тополь-1» Національної телекомпанії України.

У номінації радіопрограм «Будуймо майбутнє разом» звання лауреата присуджено творчому колективу програми «Пробудження Бруснівського ангела» Львівської ОДТРК; у номінації «Одне серце – дві Батьківщини» – творчому колективу програми «Портрети: Лев Дячук-Ставицький» Луганської ОДТРК; у номінації «Пам’яті предків» – творчому колективу програми «Під всеоб’єднуючим заступництвом твоїм» Рівненської ОДТРК; у номінації «У дзеркалі довкілля» – творчому колективу програми «Екологічний рух» Донецької ОДТРК.

Нагадаємо, що організатори фестивалю – Ольштинське відділення об’єднання українців у Польщі та Рівненська обласна державна телерадіокомпанія. Щороку цей творчий форум проходить під патронатом Держкомтелерадіо України та за підтримки Рівненської облдержадміністрації і маршалка Вармінсько-Мазурського воєводства Яцека Протаса.

На конкурс цьогоріч було подано 38 телевізійних творів та 24 радіопередачі, а участь у ньому взяли журналісти з 17 областей України, Білорусі, Латвії та Польщі.

Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу