Обласна літня школа «Сокіл» на базі Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою гостинно відкрила двері. Тут діти розвиватимуть здібності, поглиблять знання з навчальних дисциплін, оздоровляться та відпочинуть. 

Участь у роботі школи беруть обдаровані та соціально не захищені категорії учнів Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою. Упродовж однієї зміни для 48 учнів літньої школи будуть проведені заняття з відповідних тем та організована групова та індивідуальна робота за різними напрямами. Крім того, діти побувають на цікавих екскурсіях, візьмуть участь у різноманітних конкурсах, ділових іграх та вікторинах, які підготували для них організатори.

Привітати учнів під час урочистого відкриття роботи обласної літньої школи завітав заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Петро Степовик. Він побажав дітям гарного та корисного відпочинку, набратись сил перед початком нового навчального року та знайти нових друзів. Петро Степовик висловив переконання, що перебування у стінах цього закладу запам’ятається дітям на довгі роки. Від імені управління освіти і науки заступник начальника передав учням обласної школи подарунки для організації змістовного спортивного дозвілля. Виконувач обов’язків начальника Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Євген Казанін та директор обласної літньої школи «Сокіл» Володимир Довбенко звернулись до учнів з напутнім словом та побажали хлопцям стати в стінах ліцею справжніми мужніми і загартованими юнаками та насолодитись змістовним відпочинком.

Вихованці Чернігівського обласного палацу дітей та юнацтва на честь відкриття школи приготували святкову музичну програму, яка викликала щирі посмішки та гучні оплески в учнів.

Після завершення святкової програми на ліцеїстів чекала надзвичайно цікава та пізнавальна екскурсія в музеї Чернігівського вищого військового авіаційного училища льотчиків. Побувавши в стінах музею, діти дізнались про долю героїв Радянського Союзу, Героїв України і Героїв Російської Федерації-випускників Чернігівського вищого військового авіаційного училища льотчиків. Крім того, учні літньої школи мали змогу оглянути музей авіації під відкритим небом та на власні очі побачити справжні літаки.

Особливе захоплення у хлопців викликало практичне заняття, під час якого вони власноруч розбирали та збирали автомати і гвинтівки.

Тож побажаємо учням обласної літньої школи «Сокіл», щоб цей 21 день у дружній родині ліцеїстів став для них не тільки приємним відпочинком, а й початком міцної чоловічої дружби!

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу