Сільські школи Волині отримали ще 10 нових автобусів вітчизняного виробника. Транспорт придбаний за кошти державної цільової соціальної програми «Шкільний автобус».

Сьогодні пакети документів на транспорт передали начальникам районних відділів освіти області.

Як зауважив заступник голови Волинської облдержадміністрації Віталій Карпюк, програма «Шкільний автобус» діє уже 10 років. Її було започатковано у 2003 році за діяльності Уряду Віктора Януковича. Найбільших зрушень вона досягла упродовж останніх трьох років. Так, Волинь торік отримала від держави 29 автобусів для безпечного та безоплатного перевезення учнів та педагогічних працівників шкіл та дитсадків у сільській місцевості. Сьогодні ми отримали чергову партію автобусів і очікуємо цьогоріч ще кілька. 

Заступник голови Волинської ОДА також наголосив: «Сьогодні якість освітніх послуг значно зросла, але дитина не може отримати належну освіту в школі, де у класі навчається два-три учні. Організоване підвезення до навчальних закладів технічно оснащеним транспортом, у тому числі – для дітей з особливими потребами, дозволяє зусилля спрямувати на навчальний процес».

Як розповів начальник управління освіти і науки Волинської ОДА Олександр Хомич, цьогоріч для області на реалізацію програми «Шкільний автобус» передбачено 4,5 млн грн. З 2003 по 2011 роки Волинь отримала 117 автобусів, з них: 33 – за кошти державного бюджету, 80 – з місцевого, ще 4 – з інших джерел фінансування.

У 2012-2013 навчальному році організованого підвезення потребували 9 846 учнів, підвозили ж – 99,8%. З них 68% учнів – шкільними автобусами, 23% – рейсовими, 9% – орендованим транспортом.

Сьогодні транспорт отримали Ківерцівський, Любешівський, Ратнівський, Горохівський, Турійський, Луцький, Любомльський, Камінь-Каширський, Ковельський, Рожищенський райони Волинської області.

За інформацією Волинської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу