Відлунало свято останнього дзвоника у виправних колоніях Івано-Франківщини: Коломийській ВК-41 та Галицькій ВК-128. Атмосфера цього свята завжди по-особливому чуйна та хвилююча. Цьогорічний дзвоник пролунав для 154-х учнів, яким навчання дає можливість не тільки поповнити свої знання, але й з перспективою дивитись у майбутнє.

До учнів Товмачицької вечірньої (змінної) ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів при Коломийській ВК-41 та всіх присутніх з привітаннями звернувся директор школи Михайло Ткач, який побажав їм бути добрими людьми, мати велику витримку, мужність, віру і мрію у те, що майбутнє їх життя зміниться на краще. До поздоровлень долучились також депутат обласної ради Петро Книщук, інспектор Коломийського районного управління освіти Михайло Яворський, начальник установи підполковник внутрішньої служби Олег Казеха.

Учнів навчально-консультативного пункту при Маріямпільській ЗОШ І-ІІІ ступенів Галицької виправної колонії (128) з успішним закінченням навчального року привітали голова Маріямпільської сільської ради Ярослав Білан, заступник директора школи Наталія Макогон, вчитель фізики Ганна Качанівська та інші. Було багато сказано щирих теплих слів.

В знак поваги та шани учні дякували педагогам за те, що вони передавали їм свої знання, вклали в кожного часточку свого серця. За традицією всіх учнів Коломийської ВК-41 благословив капелан Української греко-католицької церкви отець Олекса Куйбіда та окропив свяченою водою. Під оплески присутніх пролунав останній дзвоник. Свято завершилось концертом.

За матеріалами briz.if.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *